Проект «Дискусійний відеоклуб як форма запобігання та протидії ґендерному насильству в ОТГ» (2017р.) реалізовується за підтримки ПРООН в Україні та Королівства Нідерландів та має на меті підвищити рівень поінформованості та ініціювати публічні обговорення мешканцями Високівської та Червоненської ОТГ ефективних дій щодо запобігання та протидії ґендерному насильству шляхом організації роботи тематичного дискусійного відеоклубу. Проект передбачає підготовку модераторів тематичних відеолекторіїв з числа мешканців громади, розробку методичного забезпечення, проведення відеолекторіїв за участю мешканців ОТГ та експертів.
Проект "Врахування потреб жінок і чоловіків у новостворених громадах Житомирщини" за підтримки Українського жіночого фонду (2016р.),

РЕЗЮМЕ. У межах означеного проекту передбачено роботу з трьома новоствореними громадами Житомирської області (Високівською, Новоборівською, Тетерівською), які різняться територіальним розміщенням, розміром, кількістю об’єднаних осередків та населенням. 

Мета проекту: підвищити спроможність органів місцевого самоврядування новостворених громад Житомирщини до врахування потреб жінок і чоловіків у процесах прийняття рішень, бюджетування та забезпечення життєдіяльності шляхом проведення навчання за тренінговою програмою для представників місцевого самоврядування та громадського активу трьох новостворених громад Житомирщини та підготовки аналітичного дослідження з виявлення потреб жінок і чоловіків означених громад, розробки путівника з упровадження сучасних підходів до управління громадою.

Результати:

  1. Проведено навчання за тренінговою програмою для представників місцевого самоврядування та громадського активу трьох новостворених громад Житомирщини з питань ідентифікації потреб різних цільових груп, гендерного бюджетування, PR-технологій та брендінгу громади, використання сучасних інформаційних ресурсів, спрямування потенціалу жінок на користь громади.
  2. Досліджено стратегічні та практичні потреби жінок і чоловіків у новостворених громадах Житомирщини та презентовано результати.
  3. Вироблено рекомендації до врахування потреб жінок і чоловіків у процесах прийняття рішень, бюджетування та забезпечення життєдіяльності. 
  4. Підготувлено інструментарій для практичного впровадження розроблених рекомендацій у діяльність органів місцевого самоврядування новостворених громад Житомирщини.


Результати дослідження_Житомир_потреби_жінок_чоловіків.pdf