Тарасенко Наталія Леонідівна – Голова Ради ЖОМГО      “Паритет”

  Освіта: магістр соціальної педагогіки   Житомирського державного університету імені Івана Франка  (диплом із відзнакою). Спеціаліст за напрямом «Педагогіка і методика  середньої освіти. Українська мова і література та соціальна педагогіка» (диплом з відзнакою).

Досвід тренерської роботи:

Має досвід тренерської роботи з різними цільовими аудиторіями: державні службовці, депутати, ЗМІ, НДО, представники закладів культури, освітяни, студенти. 

Сертифікована тренерка з питань створення та діяльності ОСББ у межах проекту IFC (група Світового банку) «Енергоефективність у житловому секторі України»; 

- тренерка з методики «Сценарій планування майбутнього» за досвідом Центру прикладних досліджень конфлікту США; 

-  тренерка Програми підготовки нової патрульної поліції у м. Житомир (курси «Права людини. Коституалізм. Верховенство права», «Толерантність та недискримінація в роботі патрульних»);

 - тренерка Програми "Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок", яка реалізується Українським жіночим фондом за підтримки Програми розвитку фінансового сектору USAID (USAID/FINREP-II)

- тренерка з питань виборчих технологій та участі жінок у політичних процесах, NDI.

- тренерка програми підготовки педагогів-тренерів програми "Дорослішай на здоров"я" за підтримки Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID), "Здоров"я жінок України" і Фонду Народонаселення ООН;

- тренерка на основі посібника "Компас" для молодіжних тренерів з питань освіти з прав людини та трансформації конфліктів.

- тренерка з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї у межах програми «Здоров’я жінок України» за підтримки USAID;

- тренерка проекту Ліги соціальних працівників України «Знову до роботи» з питань реінтеграції батьків та мам після відпустки по догляду за дитиною до трьох років (за підтримки Європейського Союзу);

- тренерка «Школи гендерної рівності» при Центрі гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Міжнародні стажування:

2015р. – міжнародна поїздка до Молдови з метою участі у молодіжному форумі "Young leaders for Population and Development", Фонд Народонаселення ООН головний організатор.

2014р. – Євротур у рамках кампанії «No Hate Speech Movement» (Київ – Ужгород (Україна) – Будапешт (Угорщина) – Братислава (Словаччина) – Відень (Австрія) – Штутгарт (Німеччина) – Страсбург (Франція) – Кройцлінген (Швейцарія) – Прага (Чехія) – Краків (Польща) – Київ) (17-27 серпня 2014 р.) (організатори – АКУ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, співорганізатори – німецька молодіжна громадська організація «DJR», національні комітети кампанії «No Hate Speech Movement» Словаччини та Чехії).

2014р. – робочі візити до Білорусі з питань налагодження партнерства між громадськими організаціями.

2014р. – Міжнародна поїздка в Грузію з метою участі у тренінгу з питань протидії насильству та дискримінації (лютий, 2014р.).

2013р. – Міжнародне стажування в США у програмі “International Visitor Leadership Program” щодо “Ініціативи для жінок та дівчат з питань здорового способу життя”.

2008 р. –  стажування у Польщі за програмою «Study tours to Poland».

 Антонян-Шевчук Белла Левонівна –  заступниця Голови  Ради ЖОМГО “Паритет”

 Освіта: вища, магістр соціальної педагогіки. Житомирський  державний університет ім. Івана Франка.

 Міжнародні зв'язки:

 2014р. – робочі візити до Білорусі з питань налагодження  партнерства між громадськими організаціями.

2014р. – стажування у Центрі неурядових організацій і волонтаріату у місті Сопот (Польща)

Додаткова освіта:

2007 р. – курси консультантів спеціалізованої соціальної служби «Телефон Довіри»

2010 р. – курси міжнародної програми «Попередження торгівлі неповнолітніми в Україні та Молдові»

2011 р. – курси організаторів гарячих ліній та  служб «Телефон довіри»

2010-2011 р. – учасниця «Школи гендерної рівності» при Житомирському державному університеті імені Івана Франка

2011 р. – учасниця курсу «Формування толерантності до представників етнічних та меншинних груп населення»

2011 р. – переможниця конкурсу «Перший крок до успіху» від Українського жіночого фонду

2011 р. – учасниця GenderCamp 2011 в рамках конкурсу короткометражних фільмів на гендерну тематику «Ген рівності» Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні

2011 р. – учасниця Школи толерантності та молодого лідерства «Толерантність української молоді – запорука демократії» за сприяння Національного фонду підтримки демократії

2011 р. – учасниця Осінньої школи “Нові медіа як інструмент громадської активності”, що проводиться під егідою Посольства США в Україні.

2011 р. – учасниця Національного тренінгового курсу з освіти у сфері прав людини для молоді «Освіта з прав людини – нові методи успішного навчання». Організатори: Харківська обласна фундація «Громадська Альтернатива», Департамент молоді Ради Європи, Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини».

2012 р. – переможниця стипендіальної програми «ЗавтраUA» Фонду В. Пінчука.

Експертний склад ЖОМГО “Паритет”

 Остапчук Олена Леонідівна – керівниця відділу з питань  наукової та навчально-методичної діяльності ЖОМГО  “Паритет”

 Освіта: вища, Житомирський державний університет імені  Івана Франка, спеціальність «Педагогіка і методика  середньої освіти. Українська мова і література та соціальна  педагогіка».

 У 2012 р. захистила дисертацію на здобуття наукового  ступеня кандидата педагогічних наук.

Освіта тренера (тренінги для тренерів):

2014 р. – тренінг з підготовки тренерів з фінансової грамотності «Управління власними фінансами» (організатор: Програма розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-ІІ).

2013 р. – навчальна програма підготовки тренерів з питань гармонізації професійної діяльності та сімейного життя у межах проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки по догляду за дитиною» (організатор: ВГО «Ліга соціальних працівників України» за підтримки ЄС). Отримала сертифікат тренера.

2012-2013 рр. – навчальна програма підготовки консультантів з ґендерного бюджетування у рамках проекту «Ґендерне бюджетування на місцевому рівні» (організатор: Фонд Ф. Еберта в Україні, Програма ООН Жінки в Україні). Отримала сертифікат консультанта з ґендерного бюджетування.

2012 р. – тренінг для тренерів у сфері комунікації (організатори: Ресурсний центр ГУРТ за підтримки посольства США в Україні).

2011-2012 рр. – навчальна програма «Школа-студія професійних тренерів та консультантів з питань ґендерної рівності та соціальної справедливості в соціо-економічній сфері» (організатори: Департамент сімейної та ґендерної політики Мінсім’ямолодьспорту України, Канадський фонд місцевих ініціатив Канадського агентства технічного розвитку). Отримала сертифікат і кваліфікацію тренера-консультанта.

2011 р. – підвищення кваліфікації в Державному інституті сімейної та молодіжної політики Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за програмою підготовки тренерів за напрямками «Ґендерна політика», «Ґендерна освіта», «Протидія насильству сім’ї» (свідоцтво 12СПК 812327 від 30 вересня 2011 року, реєстраційний номер 2351).

2010 р. – навчальна програма для тренерів «Комунікаційні технології
у сфері захисту прав жінок та дітей» (організатор: проект Європейського Союзу «Права жінок та дітей в Україні – комунікаційний компонент»). Отримала сертифікат тренера.

2009-2010 рр. – навчальна програма тренерів з підвищення ґендерної обізнаності та чутливості вчителів (організатор: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні ПРООН-ЄС). Отримала сертифікат тренера.

2008 р. – навчання зі стратегічного планування за методикою LFA (організатор: Програма рівних можливостей ПРООН).

Міжнародні зв'язки:

2013р. – навчальна поїздка у Бельгію з метою вивчення досвіду впровадження гендерного бюджетування у різні сфери (організатор:Фонд Ф. Еберта в Україні ).

2010 р. – стажування в Литовській Республіці з метою вивчення досвіду з упровадження ґендерної рівності (організатор: Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні).

2008 р. – стажування у Швеції з метою вивчення досвіду з інтеграції ґендерної політики (організатори: Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Програма рівних можливостей ПРООН).

Бовсуновська Тетяна Андріївна - тренерка та експертка ЖОМГО "Паритет"

Освіта: 
- у 2006 р. закінчила педагогічний факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю «Вчитель початкових класів. Практичний психолог»;

Досвід роботи:

 з 2005 по 2011 рр. Працювала практичним психологом та соціальним педагогом в Житомирській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 10

З 2011р. -  практичний психолог у Житомирському міському ліцеї при Житомирському державному технологічному університеті. 

Експертка в області прав людини та вирішенні конфліктів мирним шляхом з урахуванням інтересів двох сторін, впровадження та використання медіації, тематичних Кіл та інших відновних практик у різних сферах життя та незалежно від учасників та учасниць конфлікту.
Досягнення: 

Співавтор навчального посібника з курсу «Психологія», який у 2012 році став переможцем акції «Громадське визнання» у галузі психології;

З 2009 року є членом експертної комісії практичних психологів відділу практичної психології та соціальної роботи при міському управлінні освіти Житомирської міської ради;

У 2009 році переможець Всеукраїнського конкурсу практичних психологів та сертифікований координатор та активний медіатор шкільної служби порозуміння. В 2010 році створила шкільну службу порозуміння та впровадила у навчально-виховний процес шкільну медіацію;

Учасниця міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти – 2012, 2013, 2014,2016»

Сертифікована тренерка та мультиплікатор з питань освіти в області прав людини та молодіжної політики (2012 р.)

Тренерка та мультиплікатор з питань впровадження та оцінки освітніх заходів з прав людини за участю молоді на основі посібника «Компас» та підходів з трансформації конфліктів (2014 р.)

Тренерка та випускниця школи толерантності з питань ЛГБТ (2016 р.)

Тренерка з питань впровадження медіації та інших відновних практик (2016 р.)

Тренерка з питань розв’язання проблем насильства та запобігання йому під час конфлікту в Україні (2016 р.).

Учасниця міжнародного тренінг-курсу «Закладинки»: протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини (2016 р.).

Денисюк Анна

Практичний психолог, експертка з питань психологічних особливостей батьків, дітей, підлітків та дітей з особливими потребами . Авторка психологічної програми "Арт-розвиток" для дітей від 6 місяців до 10 років. Тренерка проекту «Психологія Життя», керівник проекту «Школа волонтерів по роботі з дітьми, що мають синдром Дауна», координатор проекту «Психологічна програма для молодих мам», переможниця програми «Перший крок до успіху» від УЖФ в 2014 році, експертка ЖОМГО «Паритет», за сумісництвом вихователь в ЖДНЗ №57.

Освіта: 

 2011-2015 р. ЖДУ ім.І.Франка,соціально-психологічний факультет,спеціальність практична психологія, бакалавр.

2015-2016 р. ЖДУ ім.І.Франка,соціально-психологічний факультет,спеціальність практична психологія, спеціаліст.

Додаткова освіта:

27-30 .03.2017 –пойшла навчання за 24 годинною програмою «Підготовки медіатора шкільної служби порозуміння з правом подальшого впровадження відновних практик у закладі».

4. 03.2017-Участь у фестивалі «Арт- Практик».

2017 р. – навчання у проекті з Арт -терапії від « Психологія життя».

2016 р. – «Школа ефективної волонтерської роботи» в рамках проекту «Замінимо мури відчиненими вікнами» . Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів.

2015 р. -Прослухала курс з практичної психології «Основи психологічного консультування» Житомирська обласна асоціація фахівців соціальної сфери.

2015 .- Закінчила навчальний семінар з практичної психології «Основи психодинамічної характерології» . Психотерапевт єдиного реєстру професійних психотерапевтів Європи (ЕАР),офіційний викладач і супервізор практики Міжнародного класу ППЛ,кандидат психологічних наук,доцент Житко М.Є.

2014 р.-Закінчила авторський курс практичної психології «Чоловік та жінка»: фантазії і реальності кохання». Офіційний викладач і супервізор практики Міжнародного класу ППЛ,кандидат психологічних наук,доцент Житко М.Є.

2014 р.- Закінчила авторський курс практичної психології «Свій серед чужих,чужий серед своїх»: як залишитись собою і досягнути успіху в спілкуванні?». Офіційний викладач і супервізор практики Міжнародного класу ППЛ,кандидат психологічних наук,доцент Житко М.Є.

2014 р.- Пройшла повний базовий курс з практичної психології «Курси психологічної майстерності» .Від Житомирської обласної професійної асоціації практикуючих психологів і психотерпевтів.

2014 р.-Пройшла навчання за програмою «Психосоціальна підтримка».Житомирська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

2014 р.- взяла участь у проекті з підготовки тренерів для роботи з молоддю. На тему «Житомир без наркотиків». Проект відбувається за підтримки ООН.

2013 р.-пройшла тренінговий і практичний курс з підготовки модераторів за методикою «Світове кафе».З теми репродуктивного здоровя. Засідання відбувалися в рамках проекту "Інформаційна кампанія з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї", що реалізовує ЖОМГО "Паритет" за фінансової підтримки Програми "Здоров"я жінок України".

2013 р.- успішно закінчила курс Житомирської освітньої муніципальної програмидля молоді «Школа Місцевого Самоврядування» та ознайомлена з практичною роботою органів місцевого самоврядування м.Житомира.

2013 р . – участь в проекті "Школа гендерної рівності" від Центру гендерної освіти при ЖДУ ім. І.Франка.

2013 р.- участь у майстер-класі Марини Левандовської «Психодрама тет-а-тет:монодрама як метод психологічного консультування і психотерапії»

2013 р. - майстер-клас «психічна травма та її настідки.Травмо-фокусова КПТ»

2012 р.- Взяла участь у майстер-класі "Когнітивно-поведінкова терапія тривожних розладів".

2012  р.- участь у тренінговому курсі "Школа молодої сім’ї"

2012 р.- Пройшла курс "Телефону довіри" і отримала диплом з відзнакою

2012 р.- Проведення тренінгового курсу «формування толерантності до етнічних меншин групп населення через просвіту студентської молоді»

2012 р. - участь у POSITUM-fest

2011р. – участь у 24-годинному курсі тренінгової програми «Формування толерантності до етнічних меншин групп населення через просвіту студентської молоді»

Досвід тренерської роботи:

2016 р.- тренерка в проекті «Психологія життя», по роботі з гіперактивними дітьми.

2015 р. – тренерка в проекті «Школа волонтерів по роботі з дітьми, що мають синдром Дауна» за підтримки УЖФ.

2014 р.- модератор за методикою «Світове кафе».З теми репродуктивного здоровя. в рамках проекту "Інформаційна кампанія з питань репродуктивного здоров’я та планування сім’ї", що реалізовує ЖОМГО "Паритет" за фінансової підтримки Програми "Здоров"я жінок України"..

2014 р.- тренерка з питань здорового способу життя серед молоді. Проект відбувся за підтримки ООН.

Відзнаки:

2014 р. –Переможниця програми «Перший крок до успіху» за підтримки Українського Жіночого Фонду.

2013 р.- «Людина року» в номінації «Волонтер року» від ЖДУ ім.. І.Франка

паритет-72
паритет-82
паритет-90
паритет-99
паритет-103